MÜKEMMEL
'da 17 inceleme
Merve Gülen
Merve Gülen
2022-09-07
Bülent bey meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdiğimde anda ilk olarak danıştığım ve sonrasında başka bir doktora fikir danışma gereği dahi duymadığım bir cerrahtır. Ameliyat süreci ve sonucuna dair korkularımı sakin ve güven veren yapısıyla dindirmesiyle beraber bedensel özgüvenime desteğini istediğim görüntüyü tamamen anlaması ve kusursuz bir operasyon gerçekleştirmesiyle sağladı. Bundan sonra, tüm estetik operasyonlarımda tercih edeceğim doktorumdur.
Daha fazla oku
Betül Canlı
Betül Canlı
2022-09-05
Stres dolu sürecimizde emin ellerde olmanın verdiği bir rahatlık vardı içimde. Sebebi Bülent beyin naifligi ve yaşanacakları tane tane anlatıp güven vermesiydi. Abimin kas nakli ameliyatı ve annemin cilt kanseri hastalıgının ameliyatını gerçekleştirdi. Oldukca başarılı bi süreç oldu. Teşekkür ederiz iyiki varsınız.
Daha fazla oku
Ramazan 1334 Çoban
Ramazan 1334 Çoban
2022-09-02
Gecirdigim bu zor yuz tümör ameliyatında cok başarılı gecti Doç. Dr. Bülent hocaya sonsuz teşekkürler bana moral ve destegini hic eksik etmedi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
Daha fazla oku
Mustafa Cotur
Mustafa Cotur
2022-07-24
Eşimin rahatsızlığında Genel cerrahımız ile birlikte , entellektüel bilgi birikimi ile bizlere çözüm ortağı oldular.İşinin gerektirdiği incelik ve titizlikle her sorumuzun yanıtını aldık teşekkürler Bülent Hocam…
Daha fazla oku
Nehla Velidede
Nehla Velidede
2022-07-23
Tavsiye üzerine kendisiyle tanıştım. Medikal bilgisi, estetik görüşü, nezaketi, dr-hasta ilişkisindeki profesyonelliğinden son derece memnun kaldım. Ekibiyle birlikte hastasını, sonuna kadar takip etmesi de ayrıca çok güven verici. Yaptığı operasyon mükemmel neticelendi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Daha fazla oku
gözde çotur
gözde çotur
2022-07-23
Meme ca teşhisiyle meme bosaltma ameliyatim sonrasinda meme onarim ameliyatimi gerceklestirmis degerli doktorumdur.tedavi sürecimde hala kendisine düzenli kontrollerim devam etmekte.her kontrolünde tüm bilgi ve tecrübesiyle beni aydınlatmış ve ihtiyaç duyduğumda desteklerini hiçbir zaman esirgememiştir.başarılarının devamını diliyorum.iyi ki varsınız.
Daha fazla oku
Tülin Dördüncü
Tülin Dördüncü
2022-07-11
Bülent hocamla yollarımız kesiştiği için çok memnunum. Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrası gösterdiği ilgi ve bilgilendirmeden çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederim
Daha fazla oku
Yasemin Ağırtaş
Yasemin Ağırtaş
2022-05-18
10 Mayıs 2022 tarihinde Doç.dr Bülent Saçak'a Meme küçültme ameliyatı oldum. Operasyon çok başarılı geçti ve tüm süreç oldukça kolay ve konforlu geçti. Ameliyat sonrası ağrım çok az oldu yara izlerim çok güzel iyileşiyor. Bülent hocam kendi alanında çok deneyimli bir doktor.mütevazı ve güven veren biri, Ameliyatımı yaptığı için çok şanslıyım. Hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edeceğim bir Doktor.
Daha fazla oku
RABİA Alıcıkuş
RABİA Alıcıkuş
2022-05-11
2019 Ekim ayında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde meme ca rahatsızlığımdan dolayı sağ göğsüm tamamen alındı. Daha sora 6-7 plastik cerrahi ile görüştüm ya protez ya da doku ile yeniden meme yaptırmak istiyordum. Görüştüğüm her plastik cerrahından sonra kafamda hep soru işaretleri ve kaygı kalıyordu. Ben Mersin'e yaşıyorum Dr. Bülent Bey'in bu konudaki başarılarını Diyarbakır'daki bir arkadaşımdan duydum. Bir yıllık araştırma sonunda Bülent Bey'in özel telefonuna ulaştım ve hemen bize muayene randevusu verdi. Muayene sonunda kafamda hiçbir soru işareti kalmadı. Dokudan meme yapımı ameliyatımı 15 Haziran 2021 de Dr. Bülent Saçak ve ekibi tarafından gerçekleşti. Yüksek moral, güven, samimi ilgileri sayesinde ameliyata değil de kontrole gidiyormuş hissiyle başarılı bir operasyon geçirdim. Ayrıca Bilge Öztürk Hanımefendinin yorumları da duygularıma tercüman olmuş. Gerçekten ticari önceliği olmayan sadece mesleki başarısını konuşturan mükemmel bir hekim. Çok teşekkür eder gerek duyan herkese tavsiye ediyorum. Her zaman görevinin başında ve hastalarla bire bir güler yüzlü ilişkisi hastalarına muhteşem bir güven veriyor. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.
Daha fazla oku